Zamknij

Imprezowa noc na basenie za nami. Komplet uczestników [ZDJĘCIA, WIDEO]

Zespół iszczecinek.pl Zespół iszczecinek.pl 12:18, 25.10.2025 Aktualizacja: 14:40, 27.10.2025
6 fot. iszczecinek.pl fot. iszczecinek.pl

Światła, muzyka i woda – w takiej scenerii mieszkańcy Szczecinka spędzili wyjątkowy piątkowy wieczór. Za nami pierwsza edycja Nocnego Pływania, która udowodniła, że miejski basen potrafi zamienić się w prawdziwą strefę relaksu i zabawy po zmroku.

[FOTORELACJA]9287[/FOTORELACJA]

Na wydarzenie obowiązywały wejściówki i – jak się okazało – zainteresowanie było ogromne. Wszystkie 120 biletów rozeszło się błyskawicznie, a woda w basenie już od pierwszych minut roziskrzyła się w rytmie muzyki. W blasku reflektorów i kolorowych świateł uczestnicy bawili się w wodzie, korzystali z przygotowanych atrakcji oraz – co najważniejsze – po prostu dobrze się relaksowali.

Na chętnych czekały również strefa saun oraz przekąski i napoje ufundowane przez sponsorów. Całość dopełniała delikatna muzyka, która – jak przyznawali uczestnicy – stworzyła niepowtarzalny klimat. Trochę ruchu, trochę chilloutu, a przede wszystkim fajna atmosfera – mówili uczestnicy.

@iszczecinek_pl 🌙💦 Woda, muzyka i światła – tak wyglądało pierwsze Nocne Pływanie na szczecineckim basenie. Komplet 120 uczestników, świetna zabawa i relaks, a kolejna edycja już w styczniu! #Szczecinek #iszczecinek #basen #nocnabasenie #party ♬ dźwięk oryginalny - iszczecinek

Organizatorzy nie mają wątpliwości – pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, dlatego już zapowiedziano kolejną edycję Nocnego Pływania, która odbędzie się w styczniu przyszłego roku. Jeśli klimat pierwszej imprezy miałby być zapowiedzią kolejnych, to można spodziewać się, że bilety znów znikną błyskawicznie.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (6)

Uczestnik Uczestnik

2 5

Fajna sprawa z nocnym basenem,oby więcej było takich wydarzeń. Na spokojnie następnym razem można pomieścić więcej ludzi.
Szczególne podziękowania dla ekipy ratowników,którzy dbali o nasze bezpieczeństwo,a naprawdę LEKKO przy piątku nie mieli:) do zobaczenia na następnym nocnym wydarzeniu

14:05, 25.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Nurek Nurek

2 2

Jedźcie do Koszalina to zobaczycie co to jest basen,ten syf szczecinecki ze światełkami to...🤣

03:42, 26.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

XX

1 2

To s.p.i.e.r.d.a.l.a.j do Koszalina szlauchu

09:21, 26.10.2025

Bal na TitanicuBal na Titanicu

4 1

Czolem ušmiechniétej Polsce!

07:35, 26.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

ZZ

1 4

Czołem rycerzom Maryji i komandosom Jezusa 🤣

09:22, 26.10.2025

Vee Vee

1 1

Czołem parówki od rudzielca

14:12, 26.10.2025


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%